armand (3 tétel)
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
387.21 USD
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
95.000 HUF
262.75 USD
szilas győző
bádog edény
lövő
rózsás fajansz
herendi paon de peking
mészáros lászló
damaszt szalvéták
görög pénz
500000 korona
bordó üveg váza
art deco ló
festett fa
virágkosár
billegő
reichenbach váza
dúsan aranyozott
ezüst pénzcsipesz
steuler
vadász ruha
bacchus
gemenc
koponyás gyűrű
xv krajcár
természetvédelem
orosz pohár