armand (4 tétel)
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
387.21 USD
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
95.000 HUF
262.75 USD
Feltöltve: 2024. márc. 26. 15:34
828.000 HUF
2,290.06 USD
frank müller
ma g u s
figurális gyertyatartó
glimmlámpa
vrh
bánhidi
vászon fazék
kishont
rózsa györgy
tv újság
régi falitányér
pettenkofen
kisjézus
tauber
karácsonyfadísz gömb
napszemüvegek
1 forint 1848
madonna della
népi bögre
egresi zsuzsanna
turi polgár istván
modern ezüst gyűrű
antik szánkó
fhm
karácsonyi üveg