armand (12 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 14:23
95.000,-
Schönberger Armand? Zseniális pasztell-vegyesteknika Schönberger jelzés. keretben mérete:60 x 50 cm.
76.000 HUF
209.99 USD
76.000 HUF
209.99 USD
Feltöltve: 2024. máj. 05. 19:39
84.150 HUF
232.51 USD
Feltöltve: 2024. máj. 02. 17:51
240.000 HUF
663.13 USD
XX.sz-i híres nagybányai művésztől Őszi csendélet 70x50cm-es akvarell, eredeti keretben, üveggel.
SCHÖNBERGER ARMAND (1885 - 1974) ?
140.000 HUF
386.82 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 11. 13:13
463.000 HUF
1,279.28 USD
Feltöltve: 2023. dec. 14. 20:31
120.000 HUF
331.56 USD
Feltöltve: 2023. szept. 16. 04:58
165.000 HUF
455.90 USD
jóga
benzineskanna
antik kereszt medál
lánchíd blokk
fischer csésze
kerti kaspó
ajtózár
ole
zilahy
m z porcelán
aquincum akt
fellegi
fa karácsonyfa dísz
impresszionista festmény
orosz tálca
máger
porcelán bili
szecessziós fülbevaló
tsz
ló szobor
réz tálka
mongol
union varrógép
falióra számlap
100 millió milpengő