aukcionált (14 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 19:37
110.000 HUF
302.65 USD
Feltöltve: Tegnap, 19:32
89.000 HUF
244.87 USD
Feltöltve: Tegnap, 19:27
160.000 HUF
440.21 USD
Munkácsy és Kossuth díjas Id.Benedek Jenő: Tanya. Hatalmas, eredeti olaj-vászon festmény. Aukcionált
199.000 HUF
547.51 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 22:01
169.000 HUF
464.97 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 14:56
290.000 HUF
797.88 USD
Szőnyi István (1894-1960) Tükör előtt c. aukcionált festménye eladó
MNG száma: 4181/86
7.500.000 HUF
20,634.90 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 08:10
38.000 HUF
104.55 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 19:24
2.400.000 HUF
6,603.17 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 20:55
125.000 HUF
343.91 USD
Feltöltve: 2023. jún. 20. 10:12
150.000 HUF
412.70 USD
gurulós szék
art deco gyertyatartó
büfé
podmaniczky
corona
monos
komód szecessziós
pöttyös tányér
szecskavágó
szerelvény
diótörő kutya
vár
subkégel
kristály hamutál
szecessziós kínáló
sérült eozin
100 forint 1947
móricz
disney bögre
rekeszzománc váza
márka üdítő
okmánybélyeg
omega női óra
kerámia tányér
baba edény