aukcionált (14 tétel)
Feltöltve: Tegnap, 19:37
110.000 HUF
302.52 USD
Feltöltve: Tegnap, 19:32
89.000 HUF
244.77 USD
Feltöltve: Tegnap, 19:27
160.000 HUF
440.03 USD
Munkácsy és Kossuth díjas Id.Benedek Jenő: Tanya. Hatalmas, eredeti olaj-vászon festmény. Aukcionált
199.000 HUF
547.29 USD
Feltöltve: 2024. ápr. 29. 22:01
169.000 HUF
464.78 USD
Feltöltve: 2024. febr. 13. 14:56
290.000 HUF
797.56 USD
Szőnyi István (1894-1960) Tükör előtt c. aukcionált festménye eladó
MNG száma: 4181/86
7.500.000 HUF
20,626.49 USD
Feltöltve: 2024. jan. 14. 08:10
38.000 HUF
104.51 USD
Feltöltve: 2023. nov. 15. 19:24
2.400.000 HUF
6,600.48 USD
Feltöltve: 2023. nov. 02. 20:55
125.000 HUF
343.77 USD
Feltöltve: 2023. jún. 20. 10:12
150.000 HUF
412.53 USD
kő kaspó
záborszky viola
ásványok
vaslábas
fali csempe
épület dísz
búváróra
fajka
1879
tengeralattjáró
bolmányi
pirk jános
jaschik
szandrik
intarziás íróasztal
hadiérem
barokk vitrin
antik előszobafal
könyvesszekrény
zsolnay teknős
kis váza
púdertartó
virágtartó asztal
nefelejts
sport és testnevelés